• 3000 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinize Kargo Bedava !
  •  0(212) 876 7655   0(533) 634 0683
Teslimatlar tüm il ve ilçelerde adrese kadar yapılabilmektedir, köy adresleri kabul edilememektedir.
Tüm kargolarınız siz teslim alana kadar ApiMaye güvencesi ve sorumluluğu altındadır.
Hava şartları, taşıma şirketinden kaynaklanan sorunlar ya da alıcının adreste olmaması gibi mücbir sebeplerden ortaya çıkan olumsuzluklardan ve gecikmelerden dolayı ApiMaye sorumlu değildir.
Satın aldığınız ürün, sipariş sırasında belirteceğiniz özel notlarınız doğrultusunda size özel olarak hazırlanır.
Dilerseniz teslimat ve fatura adreslerini farklı vererek, faturanızın kendinize, ürünün ise farklı kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
Siparişinizin kargo firmasına kaç gün içinde teslim edileceği, satın aldığınız ürüne göre değişmektedir. (Stoğumuzda olan ürünler için 1-2 iş günü, üretilmesi gereken ya da sipariş verilecek ürünler için üretim süresi 10-15 iş günü, ithal ürünler için teyit alınmalıdır.)
Hazırlanan siparişler, kargo firmasına Cumartesi, Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslim edilmektedir.
Kargo firması pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslimat yapmaktadır.
Teslimat adresinde alıcının bulunamaması halinde, kargo firması ziyaret ihbar notu bırakmaktadır. Adresine, ziyaret ihbar notu bırakılan alıcının 3 gün içinde kargo firmasıyla irtibata geçmemesi halinde, kargo firması paketi ApiMaye'ye geri getirir. Yeni gönderimler ücrete tabi olarak gerçekleştirilir.
Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında sevk irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz. ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. ApiMaye müşteri hizmetleri yetkilisine 0212 8767655 no.lu telefon ile veya info@apimaye.commail adresini kullanarak durumu bildiriniz. Gerekli inceleme yapılarak siparişiniz en kısa zamanda size ulaştırılacaktır. Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.
Siparişinizin durumunu, sipariş takibi sayfasından inceleyebilirsiniz.
Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için iletişim formu'nu kullanarak veya 02128767655 no.lu telefon hattından bizimle iletişim kurabilirsiniz.
Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.
Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.
Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.
Sitemiz online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;
Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.